Regulamin

  1. Akceptacja Warunków Korzystając z serwisu internetowego „FinanceConsulting” (dalej nazywanego „Serwisem”), akceptujesz niniejszy regulamin oraz zobowiązujesz się do przestrzegania wszystkich jego postanowień.
  2. Treści i Właścicielstwo Intelektualne Wszelkie treści publikowane na Serwisie, takie jak artykuły, zdjęcia, grafiki i inne materiały, są własnością „FinanceConsulting” lub zostaną odpowiednio oznaczone źródła, jeśli są pochodzenia zewnętrznego. Kopiowanie, rozpowszechnianie lub wykorzystywanie treści w celach komercyjnych bez zgody właściciela jest zabronione.
  3. Zawartość Informacyjna Treści zamieszczone na Serwisie mają charakter informacyjny i edukacyjny. Nie stanowią one porad finansowych, inwestycyjnych ani prawnych. Decyzje podejmowane na podstawie informacji zawartych na Serwisie są wyłącznie odpowiedzialnością użytkownika.
  4. Komentarze i Udział Społeczności Użytkownicy mają możliwość dodawania komentarzy pod artykułami i wpisami na Serwisie. Wpisy nie mogą zawierać treści obraźliwych, spamu, treści nieodpowiednich lub naruszających prawa autorskie. „FinanceConsulting” zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy.
  5. Odpowiedzialność „FinanceConsulting” nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne straty finansowe lub szkody wynikłe z korzystania z Serwisu. Użytkownik korzysta z Serwisu na własne ryzyko.
  6. Prywatność Dane osobowe przekazywane przez użytkowników w celu kontaktu lub komentarzy są traktowane zgodnie z Polityką Prywatności dostępną na Serwisie.
  7. Zmiany w Regulaminie „FinanceConsulting” zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie. Użytkownicy zostaną poinformowani o ewentualnych zmianach na stronie głównej Serwisu.
  8. Kontakt W sprawach związanych z regulaminem lub funkcjonowaniem Serwisu, prosimy o kontakt za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: kontakt@financeconsulting.com.pl.

Korzystając z Serwisu, akceptujesz powyższe warunki. Dziękujemy za korzystanie z „FinanceConsulting” i życzymy owocnych i edukacyjnych doświadczeń!